Zajmujemy się kompleksową obsługą samochodu i zawodnika. Przygotowujemy samochody zgodnie z regulaminami technicznymi dyscyplin, w których ma startować samochód. Prace nasze dotyczą też wykonania wszelkich możliwych czynności i modyfikacji,aby samochód stał się wybitny i najdoskonalszy na tle konkurencji.

Czujemy się wyróżnieni że nasi Klienci od 1995 roku powierzają nam prace nad realizacją swoich marzeń.

Oferujemy także obsługę bieżącą samochodów sportowych – przeglądy, modyfikacje, doposażanie. Specjalizujemy się w optymalizacji działania mechanizmów samochodów tak, żeby ich funkcje jak i sprawność dostosować do najwyższych osiągów, co jest szczególnie ważne w samochodach pucharowych i grupy N.

 

mechanik-samochodowy-piaseczno-tobiasz-krzysztof-karol-basz-karting-wsmp-kia
Krzysztof Tobiasz – właściciel warsztatu i Karol Basz – Mistrz Świata w kartingu. Podczas rundy Kia Lotos Race Karol korzystał z samochodu Tobiasz Racing.

 

Oferujemy pełne zaplecze logistyczne wydarzenia jakim sa zawody, treningi, testy, jazdy pokazowe. Obsługa na zawodach obejmuje transport samochodu i sprzętu. Zapewniamy bardzo dobrze wyposażony warsztat wraz z doskonałymi ludzmi. Nasz zespół zajmuje się naprawami, regulacjami i ustawieniem samochodu – zawieszenia. Posiadamy niezbędne serwisowe wyposażenie – namioty, agregaty, kompresory, nagrzewnice. Praca z kierowcami to nasza specjalność, na którą składa się praca z telemetrią, ustawianie samochodu „pod zawodnika”, motywowanie zawodnika.

 

krzysztof tobiasz piaseczno warsztat tobiasz racing filip tokar
Krzysztof Tobiasz i Filip Tokar – Mistrz Polski Kia Lotos Race. Samochód Mistrza Polski przygotowano w warsztacie w Piasecznie.

 

Dbamy o dobrą atmosferę, co nie jest bez znaczenia dla wyniku oraz wizerunku. Sprawdzamy się jako partnerzy dla zawodników KJS, pojeżdżawek, a także rajdów i wyścigów rangi Mistrzostw Polski i Europy. Ofertę naszą dostosujemy dla każdego Klienta w zależności od potrzeb i portfela.

Naszą dumą jest fakt, że od 2006 roku jesteśmy jedynym partnerem KIA Motors Polska w zakresie obsługi technicznej Pucharów KIA Picanto, KIA pro_cee’d, KIA Picanto 2. Bez skromności możemy powiedzieć że jesteśmy Działem Sportu KIA Motors Polska.

 

tobiasz racing kia warsztat samochodowy mechanik piaseczno
Stanowisko serwisowe Tobiasz Racing podczas rundy Mistrzostw Polski Kia Platinum Cup w Poznaniu.

 

Z naszych usług korzystali tacy zawodnicy jak:

Michał Dobrowolski, Filip Tokar, Grzegorz Kubat, Monika Luberadzka, Klara Ruszkowska – Rosłan, Michał Kijanka, Piotr Materzyński, Łukasz Byśkiniewicz, Bartosz Korjat, Adam Grzesiak, Piotr Parys, Karol Basz, Maciej Steinhof, Mariusz Sikora, Piotr Karniewicz, Bartosz Rybienik, Michał Gadomski, Karol Wyka, Norbert Guzek, Łukasz Witas, Andrzej Spława – Neyman, Marcus Gronholm, Krzysztof Cieślik, Kacprzak Konrad, Maciej Tonderski, Wojciech Białowąs, Szymon Koper… i inni.