Czy mechanik po naprawie tak ustawi geometrię zawieszenia, by samochód idealnie się prowadził?

5/5 - (2 votes)
Krzysztof Tobiasz, Warsztat Samochodowy Tobiasz Racing Piaseczno

Czy mechanik po naprawie tak ustawi geometrię zawieszenia, by samochód idealnie się prowadził?

Oczywiście. Naprawa zawieszenia to naprawą jednego z najważniejszych, jeśli nie najważniejszego „elementu” samochodu. Bez względu na moc, jakość, wiek, czy markę samochodu, zawsze najważniejsze jest to, by samochód ten co najmniej bardzo dobrze się prowadził. Usterki i uszkodzenia zawieszenia skutkują często objawami, które sprawiają, że nasze auto podczas jazdy może np. minimalnie skręcać w jedną ze stron, możemy słyszeć częsty pisk opon, stuki lub uderzenia.

Jest rzeczą bardzo ważną, by po niektórych z tych napraw dokonać precyzyjnego ustawienia zawieszenia. Jest to zabieg mający na celu uzyskanie maksymalnego komfortu prowadzenia i bezpieczeństwa podczas prowadzenia samochodu. W tym celu w warsztacie samochodowym Tobiasz Racing używamy najnowocześniejszego urządzenia do ustawiania geometrii zawieszenia, które wykonujemy w technologii 3D. Technologię tę, z uwagi na jej dokładność wykorzystuje się chętnie w ustawieniu wyczynowych samochodów sportowych, my zaś z przyjemnością możemy zaoferować ją Naszym Codziennym Klientom, by ich samochody były bezpieczne i pewne w drodze do domu i pracy.

 

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej porady dotyczącej zawieszenia Twojego samochodu, skontaktuj się z nami korzystając z zakładki JAK DOJECHAĆ lub bezpośrednio ZAREZERWUJ WIZYTĘ W WARSZTACIE za pomocą formularza online na stronie.