Czy mechanik po naprawie tak ustawi geometrię zawieszenia, by samochód idealnie się prowadził?

Krzysztof Tobiasz, Warsztat Samochodowy Tobiasz Racing Piaseczno

Czy mechanik po naprawie tak ustawi geometrię zawieszenia, by samochód idealnie się prowadził?

Oczywiście. Naprawa zawieszenia to naprawą jednego z najważniejszych, jeśli nie najważniejszego „elementu” samochodu. Bez względu na moc, jakość, wiek, czy markę samochodu, zawsze najważniejsze jest to, by samochód ten co najmniej bardzo dobrze się prowadził. Usterki i uszkodzenia zawieszenia skutkują często objawami, które sprawiają, że nasze auto podczas jazdy może np. minimalnie skręcać w jedną ze stron, możemy słyszeć częsty pisk opon, stuki lub uderzenia.

Jest rzeczą bardzo ważną, by po niektórych z tych napraw dokonać precyzyjnego ustawienia zawieszenia. Jest to zabieg mający na celu uzyskanie maksymalnego komfortu prowadzenia i bezpieczeństwa podczas prowadzenia samochodu. W tym celu w warsztacie samochodowym Tobiasz Racing używamy najnowocześniejszego urządzenia do ustawiania geometrii zawieszenia, które wykonujemy w technologii 3D. Technologię tę, z uwagi na jej dokładność wykorzystuje się chętnie w ustawieniu wyczynowych samochodów sportowych, my zaś z przyjemnością możemy zaoferować ją Naszym Codziennym Klientom, by ich samochody były bezpieczne i pewne w drodze do domu i pracy.

 

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej porady dotyczącej zawieszenia Twojego samochodu, skontaktuj się z nami korzystając z zakładki JAK DOJECHAĆ lub bezpośrednio ZAREZERWUJ WIZYTĘ W WARSZTACIE za pomocą formularza online na stronie.