Tobiasz Team Sport

Czujemy się wyróżnieni że nasi Klienci od 1995 roku powierzają nam prace nad realizacją swoich marzeń.

 

Zajmujemy się kompleksową obsługą samochodu i zawodnika. Przygotowujemy samochody zgodnie z regulaminami technicznymi dyscyplin, w których ma startować samochód. Prace nasze dotyczą też wykonania wszelkich możliwych czynności i modyfikacji,aby samochód stał się wybitny i najdoskonalszy na tle konkurencji.

Oferujemy także obsługę bieżącą samochodów sportowych - przeglądy, modyfikacje, doposażanie.

Specjalizujemy się w optymalizacji działania mechanizmów samochodów tak, żeby ich funkcje jak i sprawność dostosować do najwyższych osiągów, co jest szczególnie ważne w samochodach pucharowych i grupy N.

Oferujemy pełne zaplecze logistyczne wydarzenia jakim sa zawody, treningi, testy, jazdy pokazowe. Obsługa na zawodach obejmuje transport samochodu i sprzętu. Zapewniamy bardzo dobrze wyposażony warsztat wraz z doskonałymi ludzmi. Nasz zespół zajmuje się naprawami, regulacjami i ustawieniem samochodu - zawieszenia. Posiadamy niezbędne serwisowe wyposażenie - namioty, agregaty, kompresowy, nagrzewnice. Praca z kierowcami to nasza specjalność, na którą składa się praca z telemetrią, ustawianie samochodu "pod zawodnika", motywowanie zawodnika. Dbamy o dobrą atmosferę, co nie jest bez znaczenia dla wyniku oraz wizerunku. 

Sprawdzamy się jako partnerzy dla zawodników KJS, pojeżdżawek, a także rajdów i wyścigów rangi Mistrzostw Polski i Europy. Ofertę naszą dostosujemy dla każdego Klienta w zależności od potrzeb i portfela.

 

Naszą dumą jest fakt, że od 2006 roku jesteśmy jedynym partnerem KIA Motors Polska w zakresie obsługi technicznej Pucharów KIA Picanto, KIA pro_cee'd, KIA Picanto 2. Bez skromności możemy powiedzieć że jesteśmy Działem Sportu KIA Motors Polska. 

 

 

free joomla templatesjoomla template
2019  Tobiasz Racing Warsztat Samochodowy   / Globbers GNU Licence

Ta strona używa cookies i podobnych technologii Polityka prywatności